Majitel nechal psa bez dozoru - Těžce pokousané dítě. Máte-li psa, zařiďte si pojištění odpovědnosti.

K události došlo během návštěvy na zahradě na oploceném pozemku.Chlapečka pokousal gordonsetr v obličeji a částečně ho skalpoval a způsobil mnohačetná těžká zranění v obličeji.. 

Dítě si zřejmě chtělo psa pohladit. Všechny přítomné i sousedy celá věc překvapila, neboť pes takto zareagoval poprvé. Nikdy se nechoval agresivně ani k lidem ani k ostatním psům. Zřejmě se jednalo o zkratové jednání zvířete.

Policie šetří věc jako trestný čin těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti, za který hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Opravdu se nechcete proti jednání vašeho psa pojistit pomocí pojištění odpovědnosti za škodu v běžném životě?

      Naše kalkulačka.eu vám pomůže rozhodnout se v různých finančních záležitostech.    

Nabízíme vám možnost uzavřít si další druhy pojištění online a se slevou: pokud chcete pojistit celou rodinu na úraz, případně hlavně vaše děti pak zde: Úrazové pojištění, pokud přemýšlíte o tom jak se zabezpečit na penzi, pak informace o soukromém pojištění: Penzijní připojištění se státním příspěvkem, na vaše vozidlo si můžete levně sjednat online Havarijní pojištění, které je nepovinné, ale hradí škody, které si způsobíte na vašem vozidle sami nebo přírodní živly. Životní pojištění vám pomůže při smrti živitele rodiny. Pojištění nemovitosti  chrání váš nemovitý majetek a Pojištění domácnosti je zde např. proti zlodějům nebo zapomnětlivým sousedům, Pojištění odpovědnosti za škodu (pojistka na blbost) pokud někomu způsobíte nedbalostní škodu, Cestovní pojištění na cestování po světě, Pojištění vozidel zde se dozvíte komplexní informace, další informační zdroj k tématu Pojištění odpovědnosti