Plyn unikající z karmy otrávil několik žen, kdo nese odpovědnost za škodu je předmětem šetření.

Čtvrtek je rekordním co do počtu případů otravy plynem na území hlavního města. Ve dvou případech, ke kterým záchranné složky ve čtvrtek vyjely, byl na vině plyn ucházející z karmy.

V prvním případě se jednalo o záchranu čtyř žen, které se v odpoledních hodinách přiotrávily plynem v místním kadeřnictví. Odpovědnost za škodu na zdraví bude v tomto případě zřejmě na provozovateli salonu.

Ve večerních hodinách pak zachraňovali ženu, která se plynem z karmy přiotrávila ve svém bytě. Ženu museli záchranáři oživovat a po pojištění základních životních funkcí byla vrtulníkem transportována do nemocnice. Její zdravotní stav je vážný.

      Naše kalkulačka.eu vám pomůže rozhodnout se v různých finančních záležitostech.    

Nabízíme vám možnost uzavřít si další druhy pojištění online a se slevou: pokud chcete pojistit celou rodinu na úraz, případně hlavně vaše děti pak zde: Úrazové pojištění, pokud přemýšlíte o tom jak se zabezpečit na penzi, pak informace o soukromém pojištění: Penzijní připojištění se státním příspěvkem, na vaše vozidlo si můžete levně sjednat online Havarijní pojištění, které je nepovinné, ale hradí škody, které si způsobíte na vašem vozidle sami nebo přírodní živly. Životní pojištění vám pomůže při smrti živitele rodiny. Pojištění nemovitosti  chrání váš nemovitý majetek a Pojištění domácnosti je zde např. proti zlodějům nebo zapomnětlivým sousedům, Pojištění odpovědnosti za škodu (pojistka na blbost) pokud někomu způsobíte nedbalostní škodu, Cestovní pojištění na cestování po světě, Pojištění vozidel zde se dozvíte komplexní informace, další informační zdroj k tématu Pojištění odpovědnosti