Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli

Ve vašem zaměstnání jste jistě poznali to, že neúmyslně někdo zavinil škodu, kterou následně zaměstnavatel ztrhával viníkovi ze mzdy. Neváhejte tomu zabránit odpovědnostní pojistkou.

Škoda způsobená zaměstnavateli během výkonu povolání je snadno vymahatelná, protože zaměstnavatel může použít k úhradě škody vaši mzdu. Ale úhrada škody má svoje pravidla, zaměstnavatel vám nemůže strhnout vše a navíc ji často zaplatí pojistka.

Při výkonu zaměstnání nebo povolání odpovídáte za způsobenou škodu maximálně do výše 4,5násobku vašeho hrubého příjmu. Za ztrátu svěřené věci však odpovídáte v plné výši.

 

      Naše kalkulačka.eu vám pomůže rozhodnout se v různých finančních záležitostech.    

Nabízíme vám možnost uzavřít si další druhy pojištění online a se slevou: pokud chcete pojistit celou rodinu na úraz, případně hlavně vaše děti pak zde: Úrazové pojištění, pokud přemýšlíte o tom jak se zabezpečit na penzi, pak informace o soukromém pojištění: Penzijní připojištění se státním příspěvkem, na vaše vozidlo si můžete levně sjednat online Havarijní pojištění, které je nepovinné, ale hradí škody, které si způsobíte na vašem vozidle sami nebo přírodní živly. Životní pojištění vám pomůže při smrti živitele rodiny. Pojištění nemovitosti  chrání váš nemovitý majetek a Pojištění domácnosti je zde např. proti zlodějům nebo zapomnětlivým sousedům, Pojištění odpovědnosti za škodu (pojistka na blbost) pokud někomu způsobíte nedbalostní škodu, Cestovní pojištění na cestování po světě, Pojištění vozidel zde se dozvíte komplexní informace, další informační zdroj k tématu Pojištění odpovědnosti